🏡✨ Apartament cu 2 camere în Centru – Str. Horea ✨🏡

🔑 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă excelentă, ultracentrală, pe Strada Horea, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție! 📍

📐 Suprafață utilă: 43 mp
🛋️ Compartimentare decomandată
🏢 Etaj intermediar: 3 din 5
🛠️ Finisat simplu
🪑 Se vinde complet mobilat și utilat
🔥 Bloc reabilitat termic – apartament foarte călduros
💸 Cheltuieli mici de întreținere

💶 Preț: 130.000 Euro (negociabil)

📞 Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, ne puteți contacta cu încredere:

👩 Andreea – 0 7 5 4 9 1 5 7 5 1
👩 Anca – 0 7 4 4 2 6 0 2 4 8

✨ Nu ratați ocazia de a locui într-o zonă centrală, aproape de toate punctele de interes ale orașului! 🏙️

🏠💙 Napolux Imobiliare – partenerul tău de încredere în găsirea căminului ideal! 💙🏠

Continue reading

🏡✨ Apartament modern de închiriat în Florești – Strada Abatorului ✨🏡

Vă propunem spre închiriere un apartament cochet și spațios, situat într-un ansamblu rezidențial nou din Florești, pe Strada Abatorului 🌳🏢

📐 Compartimentare ideală:
🛏️ 2 camere decomandate
👗 Dressing spațios pentru depozitare eficientă
🍽️ Bucătărie închisă, complet mobilată și utilată
🛁 Baie modernă
🌅 2 balcoane generoase
📏 Suprafață utilă: 55 mp + balcoane

✨ Beneficii:
✅ Apartament finisat modern
✅ Centrală termică proprie 🔥
✅ Orientare vestică ☀️
✅ Apartament situat pe mijloc – costuri reduse la întreținere 💰
✅ Loc de parcare subteran inclus 🚗
✅ Spații verzi și locuri de joacă pentru copii 👨‍👩‍👧‍👦🌿
✅ Posibilitate de mobilare completă la cerere 🛋️

💶 Preț: 320 Euro/lună – negociabil

🔑 Disponibil imediat!

📞 Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări:
📱 Andreea – 0754 915 751
📱 Anca – 0744 260 248

✨ Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament confortabil, modern și primitor!

🏡 Napolux Imobiliare – partenerul tău de încredere în găsirea căminului ideal! 🔑✨

Continue reading

🏡 Apartament 2 camere de vânzare – Mănăștur, str. Primăverii, Cluj-Napoca

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere, decomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din cartierul Mănăștur – pe strada Primăverii, chiar lângă Școala „Ion Creangă”. 📍

🔹 Suprafață utilă: 44 mp
🔹 Etaj: 5 din 7 (bloc cu lift)

📦 BONUS:
✔️ Spațiu de depozitare pe palier (~4 mp)
✔️ Beci generos (~8 mp)

📍 Localizare excelentă:
✔️ Școala „Ion Creangă” la doar 32 m
✔️ Parking Primăverii 8 la 50 m 🚗
✔️ Aproape de transport în comun 🚌
✔️ În imediata apropiere: parcuri, Piața Ion Meșter, Big Fitness 💪
✔️ Centre comerciale (Big Mănăștur), magazine (Profi, Carrefour) 🛒
✔️ Clinici și farmacii 🏥

💼 Ideal pentru investiție!
Apartamentul este închiriat de 4 ani, cu grad de ocupare 100% 📈
💶 Chirie actuală: 550 €/lună
💶 Venit anual: 6.600 €
👉 Generați profit din prima zi!

📅 Disponibil din: 15 august 2026 (cu posibilitate de prelungire a contractului de închiriere)

💰 Preț: 145.000 € (negociabil)

📞 Pentru detalii sau programarea unei vizionări:
📲 Andreea: 0754 915 751
📲 Anca: 0744 260 248

✨ Nu rata această oportunitate excelentă de locuire sau investiție într-o zonă de top din Cluj-Napoca!

🏠 Napolux Imobiliare – partenerul tău de încredere în găsirea căminului ideal

Continue reading

🏡 Garsonieră modernă în Mărăști – oportunitate excelentă! ✨

📍 Situată în zona str. Cojocnei, această garsonieră cochetă de 21 mp se află la etaj intermediar (3/4), oferind confort și acces facil.

🔑 Caracteristici principale:
✔️ Finisaje moderne 🛠️
✔️ Geamuri termopan pentru un plus de confort termic și fonic 🔇
✔️ Complet mobilată și utilată – gata de mutare 🛋️🍽️
✔️ Ideală pentru locuit sau investiție 💼

💶 Preț: 61.000 € (negociabil)

📞 Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări:
📲 0754 915 751 – Andreea
📲 0744 260 248 – Anca

Nu rata această oportunitate! 🔥

🌟 Napolux Imobiliare – partenerul tău de încredere în găsirea căminului ideal. 🏠💙

Continue reading

🏡✨ Apartament 2 camere de vânzare – Mărăști, zona Piața Mărăști ✨🏡

Vă propunem spre vânzare un apartament confortabil cu 2 camere, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Mărăști – pe strada 21 Decembrie, în imediata apropiere a Pieței Mărăști. 📍

🔹 Suprafață utilă: 57 mp + balcon
🔹 Compartimentare: decomandat – ideal pentru confort și intimitate
🔹 Etaj: 2 din 8 (etaj intermediar) 🏢